Jesteś tutaj: Start

MIKOŁAJKI

2018-12-12
Powiększ zdjęcie

6 grudnia naszych przedszkolaków odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. To nie mógł być nikt inny tylko Święty Mikołaj. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Zarówno w grupie 0 ,,a’’ jak i 0 ,,b’’ spotkanie przebiegało w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Maluchy śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach, a nawet przytulały. Święty obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem zdjęcie, które na pewno będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Mikołajkowa wycieczka do Ceramilandii

2018-12-10
Powiększ zdjęcie

30 listopada 2018 r. uczniowie klas I - IV wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Ceramilandii w Lubartowie.

Na początku dzieci bawiły się w figloraju, po obiedzie miały spotkanie z Mikołajem, a na koniec uczestniczyły w warsztatach, na których dowiedziały się o sposobie wytwarzania różnych przedmiotów użytecznych z ceramiki. Potem same ozdabiały dwie figurki, które zabrały do domu. Wycieczka sprawiła dzieciom dużo radości

ANDRZEJKI

2018-11-30

Dzień Postaci z Bajek

2018-11-29

2018-11-27
Powiększ zdjęcie

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Z tej okazji, jak co roku, do naszej szkoły wraz z dziećmi przywędrowały w plecakach ich pluszowe maskotki.

Wycieczka do Piotrkowa

2018-11-27
Powiększ zdjęcie

22 listopada z okazji Mikołajek klasy 0 ,,a’’ i 0 ,,b’’ pojechały na wycieczkę do Piotrkowa Trybunalskiego. W programie była projekcja filmu ,,Hotel Transylwania 3’’, sala zabaw, posiłek w McDonald’s oraz zwiedzanie fabryki bombek, w której to wszystkie dzieci otrzymały bombki choinkowe które wcześniej ozdabiały.

Maluchy wróciły do szkoły pełne wrażeń. Tegoroczne święta będą na pewno wspaniałe, bowiem na choinkach dzieci będą ich kolorowe bombki. To naprawdę udana wycieczka!

Dzień dla Niepodległej

2018-11-15
Powiększ zdjęcie

9 listopada 2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczął apel, który był krótką lekcją historii Polski od czasów zaborów przez powstania do pamiętnego dnia zakończenia I wojny światowej. Punktem kulminacyjnym obchodów było odśpiewanie hymnu państwowego. Społeczność szkolna, rodzice uczniów oraz Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu „Senior – Wigor” w Miedznej Drewnianej odpowiedzieli na apel Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży przy MEN, aby placówki oświatowe w kraju i za granicą włączyły się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. O godzinie 11. 11 przed szkołą odśpiewaliśmy cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.