Jesteś tutaj: Start / Strona startowa

MIKOŁAJKI

2018-12-12
Powiększ zdjęcie

6 grudnia naszych przedszkolaków odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. To nie mógł być nikt inny tylko Święty Mikołaj. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Zarówno w grupie 0 ,,a’’ jak i 0 ,,b’’ spotkanie przebiegało w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Maluchy śpiewały Mikołajowi piosenki, recytowały wierszyki oraz siadały Mu na kolanach, a nawet przytulały. Święty obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem zdjęcie, które na pewno będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Więcej o: MIKOŁAJKI

ANDRZEJKI

2018-11-30

Mikołajkowa wycieczka do Ceramilandii

2018-12-10
Powiększ zdjęcie

30 listopada 2018 r. uczniowie klas I - IV wybrali się na mikołajkową wycieczkę do Ceramilandii w Lubartowie.

Na początku dzieci bawiły się w figloraju, po obiedzie miały spotkanie z Mikołajem, a na koniec uczestniczyły w warsztatach, na których dowiedziały się o sposobie wytwarzania różnych przedmiotów użytecznych z ceramiki. Potem same ozdabiały dwie figurki, które zabrały do domu. Wycieczka sprawiła dzieciom dużo radości

Więcej o: Mikołajkowa wycieczka do Ceramilandii

Warsztaty plastyczne

2018-12-04

Dzień Postaci z Bajek

2018-11-29

Wycieczka do Piotrkowa

2018-11-27
Powiększ zdjęcie

22 listopada z okazji Mikołajek klasy 0 ,,a’’ i 0 ,,b’’ pojechały na wycieczkę do Piotrkowa Trybunalskiego. W programie była projekcja filmu ,,Hotel Transylwania 3’’, sala zabaw, posiłek w McDonald’s oraz zwiedzanie fabryki bombek, w której to wszystkie dzieci otrzymały bombki choinkowe które wcześniej ozdabiały.

Maluchy wróciły do szkoły pełne wrażeń. Tegoroczne święta będą na pewno wspaniałe, bowiem na choinkach dzieci będą ich kolorowe bombki. To naprawdę udana wycieczka!

Więcej o: Wycieczka do Piotrkowa

2018-11-27
Powiększ zdjęcie

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Z tej okazji, jak co roku, do naszej szkoły wraz z dziećmi przywędrowały w plecakach ich pluszowe maskotki.

Więcej o: Dzień Pluszowego Misia