Spotkanie z rodzicami

1 lutego 2011 r. zorganizowane zostało spotkanie z rodzicami, podczas którego p. dyr. Mariola Zalega przedstawiła rodzicom cele oraz zasady organizacji projektu „Dobre podstawy-lepsze perspektywy". P dyrektor poinformowała, iż projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych.

Dla uczniów zaplanowane zostały kółka zainteresowań, będą to: koło „Młodych badaczy przyrody", koło matematyczne oraz koło dziennikarskie. Ponadto przeprowadzone zostaną zajęcia mające na celu wyrównanie braków edukacyjnych, zmniejszenia dysproporcji edukacyjnych oraz skorygowanie wad wymowy. Celom tym służyć będą zajęcia z terapii pedagogicznej, zajęcia logopedyczne oraz zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki i z języka polskiego.

Przekazane informacje zostały przyjęte z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem.