ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA POLSKIEGO

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego zostaną zrealizowane w okresie od lutego do grudnia 2011r. Liczba 18 uczniów (7 dziewcząt i 11 chłopców) ze Szkoły Podstawowej w Miedznej Drew. weźmie udział w 90-cio godzinnym cyklu zajęć. Ilość uczestników wynika ze zdiagnozowanych potrzeb dzieci- trudności w opanowaniu bieżącego materiału programowego. Zajęcia maja charakter pomocy w wyrównaniu braków programowych w zakresie: umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poprawności pisowni pod względem stylistycznym i ortograficznym. Celem zajęć jest poprawa wyników z języka polskiego. Zajęcia prowadzone będą w pracowniach komputerowych(wyposażenie pracowni -środki EFS)  z wykorzystaniem darmowych zasobów internetowych oraz materiałów dydaktycznych zakupionych w ramach projektu.